Форум ПП "Комп'ютерДім"

Форум для спілкування клієнтів і користувачів програмних засобів ПП "Комп'ютерДім"
Сьогодні: Пон липня 04, 2022 4:12 am

Часовий пояс UTC + 2 годин




Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Рішення комісії
ПовідомленняДодано: Пон лютого 20, 2012 12:16 pm 
Офлайн

З нами з: Чет листопада 10, 2011 12:19 pm
Повідомлення: 1
Заявник проживає в двокімнатній квартирі. З доходів лише пенсія. На комісії було вирішено призначити субсидію на загальну площу і рекомендовано до слідуючого звернення встановити лічильники на воду. Згідно постанови № 848 від 21 жовтня 1995 р., п.4 абзац 3, Прийняте рішення про призначення субсидій переглядається у разі зміни складу осіб, зареєстрованих у такому приміщенні, їх сімейного стану, працевлаштування таких осіб або виникнення в них інших джерел доходів. Чи правомірно буде призначити субсидію на загальну площу при слідуючому зверненні у випадку, коли заявник не встановив лічильники, але зазначених змін не відбулося без нового рішення комісії?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Рішення комісії
ПовідомленняДодано: Пон лютого 27, 2012 3:47 pm 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: Нед листопада 06, 2011 5:58 pm
Повідомлення: 2
Відповідно до п.14 Положення, затвердженого Постановою КМУ №848 від 21.10.1995р.:
" По закінченні терміну отримання субсидії громадяни повинні
підтвердити право на призначення субсидії на наступний період. Для
цього вони подають до органів праці та соціального захисту
населення тільки довідки про доходи зареєстрованих громадян та
заяву, в якій підтверджується відсутність змін у складі
зареєстрованих та у характеристиці житла і послуг з моменту
попереднього призначення субсидії.
Якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані лише
пенсіонери, які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, для
підтвердження права на призначення субсидії подається лише заява,
в якій підтверджується незмінність сукупного доходу, складу
зареєстрованих та характеристики житла і послуг з моменту
попереднього призначення субсидії."
Таким чином, наведено вичерпний перелік документів, на підставі яких субсидія призначається на наступний період при відсутності змін. Тому, на мою думку, якщо в громадянина не змінився сукупний дохід, склад зареєстрованих та характеристики житла і послуг, він має право отримати субсидію на наступний період при поданні відповідної заяви, незалежно від того, виконав він рекомендації комісії чи ні.
Крім того, Положення взагалі не передбачає надання комісіями рекомендацій.

_________________
"Право - мистецтво добра і справедливості"


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB